Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Blog

Spustili jsme nový outletový eshop Levneetno.cz


Na našem eshopu Omtara.cz nabízíme přes 5000 druhů produktů. A to už je vážně hodně. Vybrali jsme z oblečení, módních doplňků a šperků nějaké kousky a nabízíme je také v našem novém outletovém eshopu www.levneetno.cz. A protože nám to náklady dovolují, můžeme je tady nabídnout za opravdu bezkonkurenční cenu. Přesvědčte se sami!

levne etno

Datum: 6. únor 2019, autor: Michal Tomeš


Budhismus a jeho symboly připomínají indické nádraží. Je tam toho hrozně moc, je v tom zmatek a každá škola (směr) bere symboly trošku jinak. Ale 8 z nich je nejznámějších a nejpodstatnějších. 8 šťastných symbolů budhismu. Mrkneme teď na ně.

Osm symbolů budhismu

Datum: 18. leden 2019, autor: Michal Tomeš


Vánoce, a teď babo raď…  A my vám rádi poradíme. Po 10 letech jsme to vychytali. Přečtěte si nejlepší TOP tipy na dárky pro BABIČKY.

tipy na dárek pro babičku

Datum: 19. listopad 2018, autor: Hana Tomeš Filipi


Vánoce, a teď babo raď…  A my vám rádi poradíme. Po 10 letech jsme to vychytali. Přečtěte si nejlepší TOP tipy na dárky pro MLÁDEŽ.

TIPY NA DÁRKY

Datum: 11. listopad 2018, autor: Michal Tomeš


Vánoce, a teď babo raď…  A my vám rádi poradíme. Po 10 letech jsme to vychytali. Přečtěte si nejlepší TOP tipy na dárky pro ŽENY.

tipy na originální dárek pro ženu

Datum: 7. listopad 2018, autor: Michal Tomeš


Vánoce, a teď babo raď…  A my vám rádi poradíme. Po 10 letech jsme to vychytali. Přečtěte si nejlepší TOP tipy na dárky pro MUŽE.

tipy na originální dárky pro muže

Datum: 7. listopad 2018, autor: Hana Tomeš Filipi


A je to tady – dárky. Hlavu vzhůru - připravili jsme pro vás jednoduchý a rychlý průvodce, díky kterému vyberete dárek originální a pěkný pro každého. Jednoduše a bez nervů. Na pár kliků a za pár minut. Jdeme na to?

tipy na dárky

Datum: 5. listopad 2018, autor: Michal Tomeš


Stonewash, jedna z naprosto typických úprav látek a oblečení v Nepálu. Metoda, která z nového oblečení udělá staré. Je to design, který nejde ničím napodobit. Nedbalý a přitom dokonale originální. Je to styl, který buď milujete nebo nesnášíte.

Stonewash, stone wash

Datum: 8. říjen 2018, autor: Michal Tomeš


Tibetská vlajka je jednou z mála vlajek na světě, která dokáže vzbudit silné emoce. Je působivá a zajímavá, mezi ostatními vlajkami zcela jedinečná. Proč? Přečtěte si, co přesně tibetská vlajka symbolizuje a znamená

tibetská vlajka

Datum: 16. září 2018, autor: Michal Tomeš


Kdo je jednou viděl, chce je také. Kdo je jednou nosil, jiné už nosit nechce. Zavinovací kalhoty jsou synonymem pohodlí, elegance a vkusu. Přečtěte si 10 dobrých důvodů, proč si je taky pořídit.

zavinovaci kalhoty

Datum: 12. srpen 2018, autor: Michal Tomeš

Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč
Dárek ke každé objednávce

Kontaktní adresa

Orient shop Omtara
Střížov 10
Drahanovice
783 44

Velkoobchodní sekce

Sociální sítě

Přejít na stránky olomouckeorient.cz
Všechna práva vyhrazena Orient shop Omtara 2014