Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Blog


Oděv na pomezí tuniky a šatů, který vždy upoutá pozornost svojí exotickou krásou. To je kaftan. Kde se vzaly, jak se nosí a pro koho jsou?

kaftan

Datum: 20. březen 2019, autor: Hana Tomeš Filipi


Zdůrazňují pas a ženskou siluetu. Jsou neskutečně pohodlné. Řadí se mezi variabilní oblečení, které vám nahradí další kousky v šatníku. Určitě je znáte. Zavinovací sukně. Ale víte, jak na ně?

Zavinovací sukně

Datum: 18. březen 2019, autor: Hana Tomeš Filipi


Rayon, viskóza, umělé hedvábí – jedno a totéž. O co jde se dočtete v našem článku Co je viskóza, rayon a umělé hedvábí? (ale pozor, po přečtení se vám může obrátit svět „umělých“ vláken vzhůru nohama!) Ale teď – máme pro vás tipy, jak oblečení z viskózy (rayonu) prát.

Jak prát viskozu

Datum: 23. únor 2019, autor: Michal Tomeš

Spustili jsme nový outletový eshop Levneetno.cz


Na našem eshopu Omtara.cz nabízíme přes 5000 druhů produktů. A to už je vážně hodně. Vybrali jsme z oblečení, módních doplňků a šperků nějaké kousky a nabízíme je také v našem novém outletovém eshopu www.levneetno.cz. A protože nám to náklady dovolují, můžeme je tady nabídnout za opravdu bezkonkurenční cenu. Přesvědčte se sami!

levne etno

Datum: 6. únor 2019, autor: Michal Tomeš


Budhismus a jeho symboly připomínají indické nádraží. Je tam toho hrozně moc, je v tom zmatek a každá škola (směr) bere symboly trošku jinak. Ale 8 z nich je nejznámějších a nejpodstatnějších. 8 šťastných symbolů budhismu. Mrkneme teď na ně.

Osm symbolů budhismu

Datum: 18. leden 2019, autor: Michal Tomeš


Vánoce, a teď babo raď…  A my vám rádi poradíme. Po 10 letech jsme to vychytali. Přečtěte si nejlepší TOP tipy na dárky pro BABIČKY.

tipy na dárek pro babičku

Datum: 19. listopad 2018, autor: Hana Tomeš Filipi


Vánoce, a teď babo raď…  A my vám rádi poradíme. Po 10 letech jsme to vychytali. Přečtěte si nejlepší TOP tipy na dárky pro MLÁDEŽ.

TIPY NA DÁRKY

Datum: 11. listopad 2018, autor: Michal Tomeš


Vánoce, a teď babo raď…  A my vám rádi poradíme. Po 10 letech jsme to vychytali. Přečtěte si nejlepší TOP tipy na dárky pro ŽENY.

tipy na originální dárek pro ženu

Datum: 7. listopad 2018, autor: Michal Tomeš


Vánoce, a teď babo raď…  A my vám rádi poradíme. Po 10 letech jsme to vychytali. Přečtěte si nejlepší TOP tipy na dárky pro MUŽE.

tipy na originální dárky pro muže

Datum: 7. listopad 2018, autor: Hana Tomeš Filipi


A je to tady – dárky. Hlavu vzhůru - připravili jsme pro vás jednoduchý a rychlý průvodce, díky kterému vyberete dárek originální a pěkný pro každého. Jednoduše a bez nervů. Na pár kliků a za pár minut. Jdeme na to?

tipy na dárky

Datum: 5. listopad 2018, autor: Michal Tomeš

Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč
Dárek ke každé objednávce

Kontaktní adresa

Orient shop Omtara
Střížov 10
Drahanovice
783 44

Velkoobchodní sekce

Sociální sítě

Přejít na stránky olomouckeorient.cz
Všechna práva vyhrazena Orient shop Omtara 2014